-
Utensil Holder with Grape
Regular price $290Unit price per -
5 Piece Set with Tools
Regular price $1,670 Comp value Sale price $1,490Unit price per -
Rectangular Roaster - 12.5"
Regular price $520Unit price per -
Pasta Insert - 10"
Regular price $180Unit price per -
Sold out6 Piece Set in Wooden Box
Regular price $2,790 Comp value Sale price $2,490Unit price perSold out -
Large Braiser - 6qt
Regular price $840Unit price per -
Warming Stand, Candle and Gel
Regular price $240Unit price per -
Kitchen Jar - 0.75qt
Regular price $65Unit price per -
3 Piece Set of Olivewood Boards
Regular price $260 Comp value Sale price $235Unit price per -
Sold outSaucepan - 2.5qt
Regular price $490Unit price perSold out -
Oval Low Open Roaster - 14"
Regular price $520Unit price per -
Saucepan - 2qt
Regular price $430Unit price per -
Truffle Shaver
Regular price $50Unit price per -
Butter Casserole - 0.4qt
Regular price $150Unit price per -
Kitchen Jar - 1qt
Regular price $70Unit price per -
Kitchen Jar - 1.5qt
Regular price $75Unit price per -
Low stockSaucepan - 4qt
Regular price $570Unit price per -
Kitchen Jar 3 Piece Set
Regular price $210 Comp value Sale price $185Unit price per -
Lotus Kitchen Jar 3 Piece Set
Regular price $240 Comp value Sale price $210Unit price per -
Lotus 5 Piece Set
Regular price $1,275 Comp value Sale price $1,195Unit price per -
Utensil Holder with Olivewood Kitchen Tools
Regular price $470 Comp value Sale price $440Unit price per -
Saucepan - 3.2qt
Regular price $550Unit price per -
Sold out8 Piece Set in Wooden Box
Regular price $4,330 Comp value Sale price $3,890Unit price perSold out -
Sold out14 Piece Set
Regular price $7,120 Comp value Sale price $5,990Unit price perSold out






















