-
Utensil Holder with Grape
Regular price $190Unit price per -
Saucepot - 1.5qt
Regular price $195Unit price per -
Sold out
Olivewood Board - 13"
Regular price $55Unit price perSold out -
Sold out
Frying Pan - 10"
Regular price $195Unit price perSold out -
Sold out
Saucepan - 1.5qt
Regular price $195Unit price perSold out -
Sold out
Frying Pan - 10”
Regular price $250Unit price perSold out -
Kitchen Jar - 0.75qt
Regular price $50Unit price per -
Truffle Shaver
Regular price $49Unit price per -
Lid - 9.5"
Regular price $115Unit price per -
Butter Casserole - 0.4qt
Regular price $100Unit price per -
Porcelain Insert for Fondue - 1qt
Regular price $55Unit price per -
Zabaglione Bowl - 3.5qt
Regular price $230Unit price per -
Kitchen Jar - 1qt
Regular price $55Unit price per -
Sold out
Kitchen Jar - 1.5qt
Regular price $60Unit price perSold out -
Sold out
Olivewood Board - 15"
Regular price $70Unit price perSold out -
Sold out
Olivewood Board - 18"
Regular price $90Unit price perSold out -
Sold out
Saucepot - 2qt
Regular price $175Regular price $225.00 Comp value Sale price $175.00Unit price perSold out -
Soup Pot - 3.5qt
Regular price $245Unit price per -
Saucepan - 3.5qt
Regular price $245Unit price per -
Sugar Saucepan - 3.7qt
Regular price $230Unit price per -
Sold out
Steamer - 8"
Regular price $95Unit price perSold out -
Pasta Insert - 10"
Regular price $145Unit price per -
Sold out
Warming Stand, Candle and Gel
Regular price $195Unit price perSold out -
Sold out
6 Piece Set of Olivewood Utensils
Regular price $150Unit price perSold out